Čertů byl plný Trnkovec, zatoulali se i na radnici

05.12.2011 16:33

Křík, pláč, řinčení řetězů, ale i pokorné sliby a básničky bylo slyšet v pondělí 5. prosince ve třídách základní školy na Trnkovci. Podle dobře informovaných zdrojů se někteří pekelníci zatoulali i na radnici, kde byli spatřeni nejen v přízemí u odboru sociálních věcí, ale z básniček vyzkoušeli vedoucí odboru školství a nezastavili se ani před dveřmi sekretariátu starostky, dodává agentura Trnkovecké info.

Ve skutečnosti mikulážskou nadílku pro žáky školy se svou třídní učitelkou nacvičili žáci 9. ročníku a na výrobě dárků pro přátele školy vydatně kromě deváťáků pomáhali žáci 7. ročníku, zatímco perníčky pro děti pekla spolu s učitelkami nejstarší děvčata. Rovněž se navzdory pochybným fotografiím nezakládá na pravdě informace že zastupitele nebo úřednice radnice vzal čert.

Zpět