Ostrava na cestě za pokladem !!!

07.06.2014 12:24

V pátek 6.6. se trnkovečtí žáci, učitelé a hosté díky grantu smo vydali na cestu za pokladem. Pětičlenná družstva soutěžila v úkolech sportovních, vědomostních i vyžadujících zručnost. Jezdilo se na koloběžkách, chodilo na chůdách, skákalo v pytli. Mnohé úkoly byly propojeny s tematikou Ostravy, proto jsme "hasili Slezskoostravský hrad", stavěli Novou radnici a jiné vysoké věže, přenášeli uhlí, skládali puzzle s obrázky významných míst našeho města, dozvídali se zajímavosti o Ostravě a luštili rébusy. Kvůli nepřízni počasí jsme celý projekt realizovali v prostorách školy, což nakonec vůbec nevadilo a všichni si den užili. Vítězné družstvo nemohlo dlouho svému vítězství uvěřit, až "poklad v ruce", ceny pro vítěze, je přesvědčily. A co bylo pokladem? Mezi hlavní ceny patřily permanentky na Sarezu, čepice, trička s logem Ostravy, sladkosti a mnoho dalšího.

Dotace SMO 1141/2014/SVŠ

Foto: (další foto připravujeme do galerie)Zpět