Trnkovecká škola je zařazena do městského pilíře inkluzivního vzdělávání

24.05.2012 15:22

Spolu s partnery - mateřskými centry a Poradnou pro občanství, Občanská a lidská práva byla v těchto dnech Základní škola Ostrava Radvanice, Trnkovecká 55 zařazena do Projektu sociální inkluze, který letos v Ostravě odstartoval. Spolu s dalšími odborníky budou vybraní pedagogové z Trnkovce pracovat na projektech, podporovaných městem v takzvaném "pilíři vzdělávání". Projektové aktivity by měly už v nejbližších letech přinést žákům školy, jejich rodinám a následně obyvatelům městského obvodu Radvanice a Bartovice výhody ve zlepšení uplatnění na trhu práce, ve zlepšení bydlení i v rozvoji vzdělanosti a volnočasových aktivit. Zařazení do projektu lze považovat za úspěch, ocenění profesních kompetencí vybraných pedagogů a podporu aktivit, které byly ve škole od počátku školního roku zahájeny.

Zpět