Trnkovečtí zvítězili v konkurenci více než dvacetitisíc školáků!

16.04.2012 21:06

 

Trnkovečtí zvítězili v konkurenci více než dvacetitisíc školáků!

Zcela mimořádného úspěchu v historii Základní školy Trnkovecká dosáhlo družstvo žáků  Sabina Ščurková (4. Třída),  Jiří Dzurko (5. třída) a Patrik Šariška (5. třída) pod vedením začínající učitelky Mgr. Lucie Duongové, když v konkurenci 437 škol a 21 500 žáků zvítězili v okresním i krajském kole 2. Ročníku celostátní soutěže s názvem  "SAPERE - vědět jak žít". Úspěšný soutěžní tým postoupil do celostátního finále, které se uskuteční  23. dubna v Praze. Zatím se se svou učitelkou přírodopisu pečlivě připravují, ceny jsou totiž více než lákavé. V prvním ročníku žáci i pedagogové vyhráli například netbooky, mobilní telefony, MP4 a obrovské dárkové balíčky odhlavního partnera soutěže - společnosti Unilever. Navíc vítězné školy čeká zábavná kuchařská show! A ještě navíc, letos získají také možnost natočit si svůj vlastní video životopis přímo v profesionálním studiu TalkCV. 

Zpět