Zápis do 1. ročníku - výsledky

18.12.2013 22:43

Zápis na ZŠ Trnkovecké 

Výsledky zápisu do 1.třídy zde: výsledky zápisu.pdf (482,7 kB)

Ve dnech 20 a 21. ledna 2014 se otevřely na Základní škole Ostrava-Radvanice na Trnkovecké ulici dveře pro rodiče, děti a další zájemce, kteří si mohli prohlédnout krásnou opravenou moderně vybavenou školu a nahlédnout do výuky. Současně oba dva dny probíhal zápis dětí do I. třídy. Budoucí prvňáčci plnili úkoly, kreslili, recitovali básničky a vyzkoušet si mohli interaktivní tabuli. Za odměnu si odnesli dárečky vyrobené žáky školy.  Zapsat byli také rodiče své předškoláky do přípravného ročníku, který jim pomůže lépe zvládnout nástup do školy.

Pokud máte zájem své dítě k nám přihlásit do I. třídy nebo přípravného ročníku, kontaktujte vedení školy na tel: 596 232 916 nebo elektronicky: zs.trnkovec@seznam.czVíce informací také zde.

 

Zpět